Kredyty bez bik są to najczęściej pożyczki od osób prywatnych lub instytucji pozabankowych, które nie sprawdzają pożyczkobiorców w Bankowej Informacji Kredytowej i w zamian za pożyczkę żądają zabezpieczenia w postaci weksla lub nieruchomości.

Nie możesz pochwalić się pozytywną historią kredytową? Masz na swoim koncie zaległości związane ze spłacaniem zobowiązań finansowych? Jeśli interesuje Cię kredyt bez sprawdzania w BIK-u to powinieneś poszukać w instytucjach pozabankowych, zaciągnąć kredyt u osoby prywatnej lub za pośrednictwem serwisu pożyczkowego. Pamiętaj, że banki to nie jedyne instytucje, które udzielają pożyczek, kredytów. Tym samym nie ma co załamywać rąk, jeśli w banku odmówią Ci udzielenia pożyczki ze względu na Twoją przeszłość kredytową.

Chcesz poznać wszystkie możliwości związane z kredytami bez sprawdzania w BIK-u? Zapoznaj się z ciekawymi artykułami. Tutaj także możesz polecić instytucję lub osobę u której warto starać się o kredyt bez BIK, czy też odradzić korzystanie z czyichś usług. Zapraszamy do komentowani wpisów innych użytkowników, składania ofert i zapytań odnośnie kredytów bez BIK.

Nie zapomnij skorzystać z pomocy naszego doradcy kredytowego.