Kredyty bez zaświadczeń

Jak poszukujesz rzetelnego kredytu, w którym nie będziesz musiał pokazywać w banku żadnych papierów, gdyż rozumiesz, że nie masz za bardzo dużej zdolności kredytowej z przeróżnych przyczyn, to powinieneś wiedzieć co to są pożyczki bez zaświadczeń.
Te kredyty są zasadniczo dawane na dowód i potrzebne jest do tego pokazanie oświadczenia o dochodach.
Pożyczki bez zaświadczeń przeznaczone są dla tych, którzy zawsze terminowo likwidowali swoje kredyty a teraz nie mogą otrzymać zaświadczeń o dochodach.
Poza tym te pożyczki mogą dostać wszyscy, czyli emeryci, renciści oraz ludzie niezarabiający zbyt dużo. Dzięki nim nie trzeba się zastanawiać nad tym, jak to z miesięcznej pensji kupić dary choinkowe, wyjazd dzieci czy prezent na ślub dzieci.
Te kredyty bez zaświadczeń nie są jednak zbyt wysokie i można je stosunkowo szybko spłacić. Pamiętajmy jednak, że kredyt bez zaświadczeń mogą być trochę droższe niż klasyczne pożyczki ponieważ są łatwiej dostępne.

Kredyty na weksel

Zła historia kredytowa nie będzie od razu przekreślała naszych szans, kiedy to będziemy chcieli ubiegać się o przyznanie nam kredytu. Również w naszym kraju coraz to prężniej funkcjonować zaczynają firmy oferujące pożyczki pozabankowe.

Niestety takie rozwiązanie nie będzie należało do najkorzystniejszych, kiedy to przyjdzie nam spojrzeć chociażby na kwestie związane z oprocentowaniem kredytu. W niektórych sytuacjach będzie to jednak jedyne sensowne wyjście pozwalające nam na zażegnanie chwilowego kryzysu finansowego. Oczywiście nie jest to jedyne z możliwych do wybrania przez nas wyjść. Mając jakieś wartościowe przedmioty – udać możemy się do lombardu. Świadczone w tym miejscu kredyty bez bik pod weksel in blanco lub inny zastaw mogą okazać się dla nas strzałem w dziesiątkę.

W takiej sytuacji musimy jednak mieć pewność co do tego, że uda nam się wykupić pozostawione pod zastaw rzeczy. W przeciwnym wypadku przepadną one, a wykupić będziemy mogli je już na zmienionych zasadach. Należy bowiem mieć na uwadze fakt, że zaoferowana nam kwota będzie dużo niższa, aniżeli wynosząca aktualnie wartość zastawianych przedmiotów. Tak, jak już przyszło mi napisać, zalecam korzystanie z tego rozwiązania jedynie w szczególnych sytuacjach.

Najtańsze kredyty

Z roku na rok spotkać możemy się z upraszczaniem procedury kredytowej. Banki podejmują takie działania, by coraz to większa liczba klientów zainteresowała się ich ofertą. Niby nie ma w tym nic dziwnego i jest to najzwyczajniejsze w świecie działanie marketingowe. Kiedy jednak przyjrzymy się tej sytuacji z bliska dojrzymy, że tak wychwalane najtańsze kredyty w rzeczywistości takimi nie są. Jaki jest wniosek? Nie możemy pod żadnym pozorem w stu procentach wierzyć temu, co pokazywane jest w telewizji czy też innych środkach masowego przekazu. Niestety nadal bez większego problemu będziemy mogli na swej życiowej drodze spotkać osoby, które przytakną kiedy powiem im, że kolor biały tak naprawdę jest czarny. Banki oferując swe pożyczki bez zaświadczeń doskonale zdają sobie z tego sprawę. Poniekąd jest to na swój sposób żerowanie na ludzkiej niewiedzy, co bardzo często prowadzi po prostu do tragedii. Pisane są listy do stacji telewizyjnych czy też udzielane artykuły do gazet. Niestety jednak wina leży najzwyczajniej w świecie po stronie osób, które złożyły podpis na umowie. Skoro jesteśmy dorośli – powinniśmy podjąć niezbędną odpowiedzialność za własne czyny. W przeciwnym razie każdy zaciągałby sobie kredyty, nie spłacając ich później.