Kredyt na dowód. Jesteś w potrzebie i nie wiesz kto mógłby Cie wesprzeć finansowo? Skorzystaj z prostego kredytu gotówkowego. Nie obawiaj się zbytnich formalności. Teraz Eurobank udziela kredyt tylko w oparciu o dowód osobisty. Na dowód można pożyczyć aż 20 tysięcy złotych.
Maksymalny okres kredytowania to 84 miesiące. Ponadto w Eurobanku klienci jeszcze do końca grudnia mogą skorzystać z oferty oprocentowania obniżonego o 30%. Promocja dotyczy kredytów udzielonych na kwotę powyżej 500 zł, jednak nie większą niż 20 000 zł. W przypadku kredytu na promocyjnych warunkach okres kredytowania nie powinien przekraczać 60 miesięcy. Z oferty mogą skorzystać ci klienci, którzy w Eurobanku nie posiadają już żadnych pożyczek ani kredytów gotówkowych.

Oprocentowanie rzeczywiste kredytu na dowód w Eurobanku wynosi 18%. Jednak by uzyskać takie oprocentowanie klient musi podpisać umowę kredytową na kwotę 8000 zł, na 12 miesięcy bez ubezpieczenia i z prowizją i opłatą przygotowawczą na poziomie 3%. Opcjonalnie do wyboru jest również kredyt z ubezpieczeniem na życie i Medical Assistance, który jest oprocentowany wówczas w wysokości 26,1%.

Bank akceptuje różnego rodzaju źródła dochodu. Jednak klient nie musi przynosić w celu podpisania umowy kredytowej do banku żadnych zaświadczeń o zarobkach. Wystarczy, że wypełni na miejscu w banku oświadczenie o zarobkach. Ponadto trzeba jeszcze przy sobie posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem stwierdzający tożsamość.

Pieniądze pozyskane na podstawie umowy kredytowej klient może przeznaczyć na dowolny cel. Może być to remont mieszkania, zakup samochodu lub kupno komputera. To klient decyduje o tym, na co chce przeznaczyć pieniądze.

Kredyt w Eurobanku jest idealny szczególnie dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Bank jest czyny przez 7 dni w tygodniu do późnych godzin. Oczywiście mowa tu tylko o placówkach banku, które znajdują się w centrach handlowych. Jednak długie godziny pracy banku pozwalają klientom na załatwienie wszelkich formalności w dogodnym dla nich czasie.