Pomoc finansowa dla ubogich. Wiele banków niestety skutecznie wyklucza klientów, którzy zarabiają najmniej. Nie mogą liczyć oni na atrakcyjne oferty kredytowe. Wszelkie rodzaju kredyty czy pożyczki są bardzo wysoko oprocentowane i dodatkowo banki wymagają wykupu ubezpieczenia, które jeszcze zwiększa koszty kredytu. Z pomocą naprzeciw wychodzi Bank Pocztowy, który stworzył specjalna ofertę dla ubogich klientów.
Kredyt gotówkowy dla ubogich klientów w Banku Pocztowym jest idealnym rozwiązaniem jeśli potrzebujemy niewielkich pieniędzy a spłatę kredytu chcemy rozciągnąć na dłuższy okres. Kredyt jest udzielany nawet na kwotę 100 tysięcy złotych. Jednak w przypadku kwot większych niż 20 tysięcy konieczne są dodatkowe poręczenia. Zwiększa się również wymaganych dochód. W przypadku kredytu klient może lecz nie musi skorzystać z oferty ubezpieczenia. Ubezpieczenie na życie może stanowić doskonałą ochronę.

Każdy klient, który otrzyma pozytywną decyzję kredytowa może otrzymać również kartę kredytową. Kartę taką przyznaje bank osobom, które osiągają dochód na poziomie nawet 550 zł miesięcznie. Kredyty udzielane są bez dodatkowych formalności. Karty kredytowe przyznawane są z limitem adekwatnym do zdolności kredytowej.

Jeśli przedstawiona umowa kredytowa nie zadowoli nas mamy możliwość odstąpienia od niej. Jednak musimy to zrobić w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy. Jednak odstąpienie od umowy przysługuje jedynie klientom, którzy złożyli wniosek o kredyt przez internet. Jak odstąpić od umowy? Wystarczy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres banku.
Jak ubiegać się o kredyt w Banku Pocztowym?

Wystarczy wypełnić wniosek kredytowy przez internet i podać numer konta, na które ma zostać przelana gotówka. Wkrótce po wysłaniu wniosku klient otrzymuje informacje o przyznaniu kredytu. Ażeby podpisać umowę należy wybrać się do najbliższej placówki banku lub urzędu pocztowego. Pieniądze mogą zostać przelane na podany rachunek bankowy lub mogą zostać wypłacone do ręki w postaci gotówki.