Bank BZ WBK razem z Towarzystwem BZ WBK- Aviva oferuje klientom ubezpieczenie mieszkania lub domu w atrakcyjnej cenie, 25% niższej niż dotychczas. Promocja trawa do końca tego roku, co oznacza, że do 31 grudnia 2011 należy złożyć wniosek o przystąpienie do ubezpieczenia.Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest ubezpieczenie mieszkania.

Wcale nie trzeba dysponować dużymi nakładami pieniędzy, żeby wykupić owe ubezpieczenie (sprawdź to na wbk opinie – http://www.bise.pl/bank-zachodni-bz-wbk/). Z pewnością drożej będzie nas kosztować zakup nowego sprzętu czy remont mieszkania w przypadku wystąpienia szkód. A przecież ileż to razy słyszeliśmy o tym, że kogoś zalał sąsiad? Albo pod nieobecność właścicieli mieszkanie zostało splądrowane?

Niektórych rzeczy po prostu nie można przewidzieć. Na ubezpieczeniu nie można oszczędzać, jednakże teraz można wykupić je taniej. Ponadto skorzystać można również z promocji w zakresie ubezpieczenia ruchomości domowych, stałych elementów wyposażenia mieszkania czy domu i OC. Za taki pakiet zapłacimy od 60 zł.

Co ciekawe ubezpieczyć można także nieruchomość jeszcze w trakcie budowy. Ubezpieczenie Locum, bo pod taką nazwą występuje, obejmuje budowle przynależne do nieruchomości, czyli chociażby garaż. Ponadto również elementy stałe w wyposażeniu mieszkania.